ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Wielki test o polskim filmie

Wielki test o polskim filmie

26.11.2016, godz. 02:00
wielki test tvp, Paulina Chylewska
Paulina Chylewska foto: AKPA

Wielkie widowisko w TVP 1 tuż-tuż. Tym razem telewizyjna Jedynka zaprasza widzów na "Wielki test o polskim filmie". W poniedziałek, 28 listopada, o godz. 20.30 będzie można sprawdzić swoją wiedzę o krajowych produkcjach i zobaczyć, jak z pytaniami radzą sobie nasze gwiazdy, m.in. prezenterka "Teleexpressu" Beata Chmielowska-Olech (41 l.) i aktor Przemek Cypryański (35 l.).

Widzowie "Wielkiego testu" dowiedzą się nie tylko, na co warto pójść do kina, ale też poznają receptę na tworzenie filmów. W programie nie zabraknie też najbardziej zabawnych i najbardziej romantycznych scen z polskich filmów. Test w studiu rozwiązywać będą m.in.: aktorzy Ola Hamkało (28 l.), Marcin Mroczek (34 l.), Ela Romanowska (33 l.), Sławomir Orzechowski (58 l.) oraz zapaśnik Paweł Nastula (46 l.).

Teleturniej poprowadzą natomiast Paulina Chylewska (38 l.) i Maciej Kurzajewski (43 l.).

Wygrana w wysokości 30 tys. zł zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzców charytatywny cel. Internauci będą mogli uczestniczyć w teście na stronie Interia.pl i wygrać 20 tys. zł ufundowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Tradycyjnie test będzie można rozwiązywać, wykorzystując także aplikację na urządzenia mobilne Wielki Test TVP.

Zobacz: Wielki Test o Sienkiewiczu - wszystkie pytania i odpowiedzi!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: