ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Wolverine 3. Jest już oficjalny tytuł i plakat!

Wolverine 3. Jest już oficjalny tytuł i plakat!

06.10.2016, godz. 12:43

Trzecia część przygód kultowego Wolverine'a zbliża się wielkimi krokami. Najpopularniejszy z mutantów Marvel Comics niebawem wystąpi w trzecim solowym filmie. Wcielający się w niego Hugh Jackman uchylił rąbka tajemnicy i pokazał plakat filmu.

Hugh Jackman od 16 lat wciela się w postać kultowego Wolverin'a. Po raz pierwszy wystąpił w tej roli w filmie "X-Men" z 2000 roku. Od tej pory jest wręcz utożsamiany z mutantem z adamatowymi pazurami. Niestety trzecia część solowych przygód Wolverine'a, to również ostatnia adaptacja komiksu Marvela, w której pojawi się aktor. Premiera filmu owianego tajemnicą odbędzie się na początku 2017 roku.

Tymczasem Jackman na swoim Twitterze ujawnił pierwszy plakat filmu, a co zatym idzie również jego tytuł. Do tej pory dzieło Jamesa Mangolda, było znane tylko pod roboczym tytułem "Wolverine 3". Okazuje się, że prawdziwy tytuł filmu nie jest w cale o wiele bardziej skomplikowany. Trzecia cześć przygód X-Mana brzmi po prostu "Logan".

Zobacz: Wolverine zgolił baki! Hugh Jackman skończył zdjęcia do nowego filmu

Logan to prawdziwe imię, a raczej pseudonim, jakim posługuje się Wolverine. Kiedy ujawniono pierwsze zdjęcia z planu produkcji, wielu fanów łudziło się, że ostatni film z Jackamnem jako mutantem, będzie odnosił się do komiksu "Old Man Logan", w którym widzimy mroczną przyszłość Universum Marvela. Wolverine jest już stary i ustatkował się. Ma żonę i dzieci, i wraz z rodziną próbuje przeżyć w ponurym świecie opanowanym przez złoczyńców. Na adaptację mini-serii wskazywały zdjęcia, na których Jackman jest postarzony.

Zobacz: Superbohaterowie Marvela to MORDERCY! Ilu ludzi zabili herosi?

Plakat jest równie prosty co tytuł. Widzimy dłoń Wolverine'a z wysuniętymi pazurami, trzymaną przez rączkę dziecka. Ta forma zapowiedzi filmu, ponownie rozpaliła nadzieje fanów, którzy spodziewają się, że chociaż część fabuły bęzie toczyć się w świecie znanej z serii "Old Man Logan". W końcu w tamtym komiksie Wolverine maił kilkoro małych dzieci.

Premiera "Logana" planowana jest na 3 marca 2017 roku. Oprócz Hugh Jackaman wystąpią Patrick Stewart (jako profesor Xavier), Boyd Holbrook, Richard E. Grant i Stephen Merchan.

Zobacz: "Wolverine 3". Sprawdź kto będzie głównym wrogiem X-Mana!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: