ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura "Wolverine 3". Sprawdź kto będzie głównym wrogiem X-Mana!

"Wolverine 3". Sprawdź kto będzie głównym wrogiem X-Mana!

13.09.2016, godz. 13:50
X-Men: Apocalypse, Wolverine
foto: 20th Century Fox/ YouTube

Niedawno zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu o przygodach najpopularniejszego z X-Manów. Nie wiele wiadomo o film o roboczym tytule "Wolverine 3". Twórcy ujawnili jednak wroga głównego bohatera, potwierdzając tym samym domysły fanów.

Na premierę nowego filmu o Wolverine'ie musimy jeszcze poczekać. Póki co, nie zdradzono nawet tytułu produkcji. Wiadomo tylko, że Hugh Jackman ponownie wcieli się w zabójczo groźnego mutanta z adamantowymi pazurami. Przy okazji premiery filmu "X-Men: Apokalipsa" na DVD potwierdzono jednak przypuszczenia fanów.

Ostatni film z X-Manami w roli głównej kończy się tajemniczą sceną. Mężczyźni w garniturach wchodzą do laboratorium i wyciągają z lodówki próbkę krwi Wolverine'a. Jeden z nich wkłada filkę do waliski z logiem korporacji Essex Corp. Twórcy filmu potwierdzili, że chodzi o słynnego komiksowego złoczyńcę Mistera Sinistera.

Mister Sinister zadebiutował w 221 numerze "Uncanny X-Men" z 1987 roku. Tak naprawdę nazywa się Nathaniel Essex. Urodził się w czasach wiktoriańskich i został naukowcem zafascynowanym genetyką. Na swojej drodze spotkał Apocalypse'a, który przemienił go w potężną istotę. Od tej pory jako Mister Sinister, dąży do stworzenia idealnego mutanta.

Nie wiadomo kto zagra głównego wroga. Premiera "Wolverine'a 3" planowana jest na 3 marca 2017 roku.

Zobacz: Spider-Man: Homecoming. Ujawniono nowego wroga!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: