ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka pilot tv "Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya"

"Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya"

04.06.2008, godz. 14:50
Latem TVN Style, jako pierwsza telewizja w Polsce, zaprezentuje najnowszą, czwartą serię amerykańskiego reality show „Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya”.

Stworzone przez Ramsaya popularne show „Hell’s Kitchen” po wielkim sukcesie w Wielkiej Brytanii zostało przeniesione do USA, gdzie powstały cztery kolejne serie.

Gordon Ramsay to bezwzględny perfekcjonista i światowej sławy szef kuchni. Do udziału w swoim programie zaprasza dwunastu śmiałków, którzy chcą stać się kulinarnymi mistrzami. „Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya” to nie miejsce dla mięczaków. Przed uczestnikami kilka tygodni walki i prawdziwa szkoła przetrwania. Każde potknięcie, czy chwila słabości, nie przejdą niezauważone. Poczynania uczestników są śledzone przez kamery 24 godziny na dobę.

Program realizowany jest w prawdziwej restauracji o nazwie „Hell’s Kitchen”. Telewidzowie są świadkami emocji, które towarzyszą bohaterom każdego dnia. Uczestnicy muszą się starać, aby utrzymać wysoki standard i serwować wyśmienite jedzenie.

Ten, kto wykaże się kunsztem kucharskim oraz silną osobowością, spełni marzenie swojego życia – zostanie szefem kuchni luksusowej restauracji w Las Vegas. W każdym odcinku odpada jedna osoba. Komu starczy motywacji i woli walki? Kto wytrwa w „Piekielnej kuchni Gordona Ramsaya” i zasłuży na swoją życiową szansę?

Odpowiedź na antenie TVN Style już od 18 czerwca.

autor: Anna Partyka-Dąbrowska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: