Super Express» Rozrywka» Plotki» Taniec z gwiazdami 13, odc. 4: KTO ODPADNIE w dzisiejszym odcinku - Ostatni występ Karpiela-Bułecki?. Taniec z gwiazdami odcinek 4 KTO ODPADŁ

Taniec z gwiazdami 13, odc. 4: KTO ODPADNIE w dzisiejszym odcinku - Ostatni występ Karpiela-Bułecki?

Bukmacherzy Star-Typ Sport trafnie przewidzieli, że w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" odpadnie Kazimierz Mazur (27 l.). Według nich w najbliższą niedzielę jego los podzieli Staszek Karpiel-Bułecka (27 l.), który tańczy w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno (28 l.). Zagrożony jest też Dariusz Kordek (46 l.).

- Liczymy, że nasze prognozy zmotywują tancerzy do jeszcze cięższej pracy - mówi Mateusz Juroszek z STS. - Po trzech odcinkach możemy również wskazać, że niewątpliwym faworytem trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" jest Kacper Kuszewski (35 l.) - prorokuje Juroszek.

Poza programem są już Marta Krupa i Kazimierz Mazur. Warto zauważyć, że ci, którzy odpadli już Tańca z gwiazdami wcale nie otrzymywali najniższych not od jurorów.

Wygląda więc na to, że widzowie mają swoje preferencje i nie przejmują się ocenami jury. Zwłaszcza, że oceniający bardzo często różnią się w opiniach na temat występów gwiazd.

W zeszłym tygodniu Michał Szpak dostał od Ivony Pavlović "jedynkę". Jednak już dla Janusza Jóżefowicza jego taniec warty były dziesięć punktów.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida