Super Express» Rozrywka» Plotki» Agata Młynarska: DRUGI RAZ będę BABCIĄ!. AGATA MŁYNARSKA, AGATA MŁYNARSKA BABCIA, AGATA MŁYNARSKA BABCIĄ, AGATA MŁYNARSKA ZOSTAŁA BABCIĄ, AGATA MŁYNARSKA DRUGI RAZ BABCIĄ, AGATA MŁYNARSKA WNUCZEK, AGATA MŁYNARSKA WNUCZKI, AGATA MŁYNARSKA ROD

Agata Młynarska: DRUGI RAZ będę BABCIĄ!

Agata Młynarska (47 l.) ujawniła "Super Expressowi", że w tegoroczne święta Bożego Narodzenia po raz drugi zostanie babcią. Wyznała, że bardzo się z tego cieszy i już spisuje dla wnucząt swoje wspomnienia.

Starszy syn pani Agaty, Stanisław Kieniewicz (26 l.), ma już córkę Julkę (1,5 r.), która jest oczkiem w głowie babci. Teraz zostanie ojcem drugi raz. - Pierwsza informacja o tym, że zostaniesz babcią, przenosi cię w inny rejon, w rejon takiej rodzinnej starszyzny, zmieniasz swoją pokoleniową pozycję, a kiedy dowiedziałam się o tym drugi raz, to się po prostu ucieszyłam - wyjaśnia Młynarska.

I dodaje, że cieszy ją to, że między jej wnukami nie będzie dużej różnicy wieku.

- Takie towarzystwo brata lub siostry sprawia, że dzieci wychowują się w poczuciu większej uwagi na drugą osobę, potrafią się dzielić tym, co mają - mówi dziennikarka.

Przyznaje też, że nie jest babcią od święta. Gdy tylko rodzice Julki chcą gdzieś wyjść, to ona chętnie się nią opiekuje. - Lubię sobie pobyć z rozkosznym maleństwem - mówi Młynarska.

Ale to niejedyny obowiązek babci. Drugi wnuk zobligował dziennikarkę do spisania swoich wspomnień.

- Planuję uporządkowanie wiedzy o rodzinie, właśnie z myślą o wnuczkach. Chcę, żeby wiedziały, kim była ich babcia. Mam dużo fantastycznych wspomnień, które mogą być dla nich ważne - wyznaje pani Agata.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida