Super Express» Rozrywka» Plotki» Aleksandra Szwed ZNÓW pozuje NAGO w PLAYBOYU. ALEKSANDRA SZWED, SZWED, SZWED ALEKSANDRA, PLAYBOY, ALEKSANDRA SZWED W PLAYBOYU, ALEKSANDRA SZWED NAGO, NAGA ALEKSANDRA SZWED, SZWED W PLAYBOYU, SZWED PLAYBOY, BARON, AFROMENTAL

Aleksandra Szwed ZNÓW pozuje NAGO w PLAYBOYU

Wygląda na to, że Aleksandra Szwed lubi pokazywać swoje wdzięki. 2 lata temu mogliśmy podziwiać jej zgrabne ciało w PLAYBOYU, a ja wiadomo - historia lubi się powtarzać. Ola znów wystąpiła na okładce magazynu dla panów, chwaląc się swoją kształtną pupą. Ciekawe, co na to jej chłopak Baron?

Ola Szwed najwyraźniej lubi swoje ciało i chętnie się nim chwali. A tego nie da się kryć, bowiem piękna aktorka nie ma oporów, żeby prezentować swoje wdzięki w magazynie dla panów. W październikowym numerze PLAYBOYA po raz drugi zobaczymy nagą Olę, o czym jako pierwszy napisał portal Kozaczek.pl.

Aktorka znów wystąpiła na okładce, tak jak 2 lata temu. Jednak tym razem pręży na niej swoją kształtną pupę. Kupicie nowy numer PLAYBOYA, by zobaczyć całą sesję? Ciekawe w ogóle, co na te zdjęcia powie nowy chłopak Oli, Baron z zespołu Afromental?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida