Super Express» Rozrywka» Plotki» Aleksandra Woźniak WYCHODZI ZA MĄŻ?. ALEKSANDRA WOŹNIAK, WOŹNIAK, OLA WOŹNIAK, PARTNERZY OLI WOŹNIAK, NOWY PARTNER ALEKSANDRY WOŹNIAK, PARTNER ALEKSANDRY WOŹNIAK, MĘŻCZYŹNI ALEKSANDRY WOŹNIAK, ALEKSANDRA WOŹNIAK MĘŻCZYŹNI

Aleksandra Woźniak WYCHODZI ZA MĄŻ?

Aleksandra Woźniak jest wreszcie szczęśliwie zakochana w swoim partnerze Szymonie. Ponoć nawet zaczęła myśleć o ślubie, co zaskakuje jej przyjaciół. Do tej pory aktorka miała problemy w związkach i była bardzo nieufna w stosunku do mężczyzn. Wreszcie się to zmieniło!

Tygodnik REWIA donosi, że Aleksandra Woźniak być może niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Aktorka ponoć nie protestuje, gdy padają pytania o jej ślub z nowym ukochanym - Szymonem. Sama przyznaje, że jest zakochana i nareszcie szczęśliwa!

- Jesteśmy w szoku - mówią przyjaciele Oli i właśnie w ten sposób reagują na jej związek z Szymonem. Nic dziwnego, w końcu do tej pory aktorka nie miała szczęścia w miłości. Ma za sobą aż cztery nieudane związki - z Jarosławem Żamojdą, Tomaszem, kolegą ze szkoły, Piotrem, ojcem jej córek oraz z Jackiem. Dopiero przy Szymonie Ola czuje się bezpiecznie.

Myślicie, że faktycznie Ola wyjdzie za mąż za Szymona?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida