Super Express» Rozrywka» Plotki» Andrzej Turski i jego nowa przyjaciółka jedzą z jednego talerza. Andrzej Turski i jego przyjaciółka Małgosia dzielą się wszystkim

Andrzej Turski i jego nowa przyjaciółka jedzą z jednego talerza

Ach, jak miło na nich patrzeć! Andrzej Turski (68 l.) i jego przyjaciółka Małgosia dzielą się wszystkim. Nawet jedzą ze wspólnego talerza.

Na wtorkowej uroczystości rozdania Paszportów "Polityki" w Teatrze Wielkim nie zabrakło Andrzeja Turskiego (68 l.). Owdowiały w zeszłym roku popularny prezenter telewizyjnej "Panoramy" nie był jednak sam. Na imprezę przyszedł z przyjaciółką, blondwłosą Małgorzatą.

Czyż oni nie są zakochani?

Na pierwszy rzut oka widać było, że para pasuje do siebie jak ulał i bardzo dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Właściwie oboje nie odstępowali siebie na krok. Patrzyli na siebie czule i rozmawiali tak, jakby cały świat wokół nie istniał. Nawet dania z bufetu wybierali razem. Mało tego! Okazało się, że mają podobne kulinarne gusty i wybrane kąski układali na jednym talerzu. A potem chwycili za widelce i delektowali się smakołykami.

Patrz też: Andrzej Turski o związku z piękną blondynką: Nic z tego nie będzie!Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/nic-z-tego-nie-bedzie_160208.html

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida