Super Express» Rozrywka» Plotki» Aneta ZAJĄC została sama z DZIEĆMI, bo Mikołaj KRAWCZYK i Agnieszka WŁODARCZYK zamieszkali razem. AGNIESZKA WŁODARCZYK, MIKOŁAJ KRAWCZYK, WŁODARCZYK I KRAWCZYK RAZEM, ANETA ZAJĄC, PIERWSZA MIŁOŚCI, DZIECI ANETY ZAJĄC, ANETA ZAJĄC MIKOŁAJ KRAWCZYK DZIECI, ANETA ZAJĄC MIKOŁAJ KRAWCZYK BLIŹNIĘTA, ANE

Aneta ZAJĄC została sama z DZIEĆMI, bo Mikołaj KRAWCZYK i Agnieszka WŁODARCZYK zamieszkali razem

Kwitnie romans gwiazd serialu "Pierwsza miłość". Mikołaj Krawczyk porzucił życiową partnerkę, Anetę Zając, dla swojej serialowej wybranki, Agnieszki Włodarczyk. Aktor nie zważał na to, że z Anetą ma niespełna roczne bliźniaki, dwóch chłopców. Para zamieszkała ponoć razem w wynajętym we Wrocławiu mieszkaniu. Rodzice Krawczyka nie mogą się pogodzić z decyzją syna.

Aneta Zając została sama z 11-miesięcznymi synkami, bo jej ukochany zakochał się w koleżance z serialowego planu. Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich fanów "Pierwszej miłości". Romans Włodarczyk i Krawczyka zszokował też twórców telenoweli. "Fakt" donosi, że związek serialowego Pawła i Anki wkroczył w nową fazę.

Para pomieszkuje nawet w wynajetym we Wrocławiu mieszkaniu. Krawczyk wyprowadził się z mieszkania zajmowanego wspólnie z Anetą i bliźniakami. Agnieszka Włodarczyk zatrzymuje się u niego za każdym razem gdy jest w mieście. Przed ekipą serialu udają jednak, że nic ich nie łączy.

Jeśli wierzyć plotkom rodzice Mikołaja, także aktorzy Marii i Mirosław Krawczykowie,  są oburzeni postępowaniem syna.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida