Super Express» Rozrywka» Plotki» Anita Sokołowska SPODZIEWA SIĘ syna!. ANITA SOKOŁOWSKA, SOKOŁOWSKA, SOKOŁOWSKA ANITA, ANITA SOKOŁOWSKA W CIĄŻY, CIĄŻA ANITY SOKOŁOWSKIEJ, ANITA SOKOŁOWSKA URODZI SYNA, ANITA SOKOŁOWSKA SYN

Anita Sokołowska SPODZIEWA SIĘ syna!

Anita Sokołowska (37 l.), czyli Zuza z serialu "Przyjaciółki" i dr Lena z "Na dobre i na złe", spodziewa się dziecka. Jak dowiedział się "Super Express", będzie miała syna!

- Anita czuje się bardzo dobrze. Promienieje, nie narzeka na nic, nie ma żadnych problemów związanych z pierwszymi miesiącami ciąży - mówi znajoma aktorki pracująca przy produkcji serialu Polsatu "Przyjaciółki".

Sokołowska jest w czwartym miesiącu ciąży. Najwyraźniej pozazdrościła koleżankom z planu filmowego, Małgorzacie Sosze (33 l.) i Joannie Liszowskiej (35 l.), które również spodziewają się dzieci.

- Anita najpóźniej z nich wszystkich zaszła w ciążę. Wiadomo już, że urodzi synka. Nie wybrała jeszcze imienia dla chłopca. Śmieje się, że w jej domu trwają burzliwe dyskusje na ten temat - wyjaśnia nasz informator.

Aktorka cały czas jest aktywna w pracy. Wciąż jeszcze kursuje między Warszawą a Bydgoszczą, gdzie gra w Teatrze Polskim. - Anita stwierdziła, że będzie pracować tak długo, jak długo jej stan na to pozwoli. Ale synka chce urodzić w Warszawie, bo tu mieszka i tu jest jej miejsce - mówi osoba z planu serialu.

Ojcem dziecka jest partner Sokołowskiej, reżyser teatralny Bartosz Frąckowiak (31 l.). Są parą od trzech lat, poznali się, gdy pracowali w warszawskim Teatrze Studio. To dla niego Anita rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem Rafałem Malinowskim (40 l.).

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida