Super Express» Rozrywka» Plotki» Anna Guzik i Wojciech Tylka będą mieli córeczkę! Tak przewiduje numerolog Janina Buczek-Szymańska. Janina Buczek-Szymańska przewiduje jakiej płci będzie dziecko Ani Guzik

Anna Guzik i Wojciech Tylka będą mieli córeczkę! Tak przewiduje numerolog Janina Buczek-Szymańska

Anna Guzik (37 l.) w weekend w Zakopanem poślubiła ukochanego Wojciecha Tylkę. Teraz jej życie całkiem się zmieni, bo aktorka planuje szybko zostać mamą. My nawet wiemy, co się im urodzi. - To będzie córka! - przewiduje słynne medium, astrolog, numerolog Janina Buczek-Szymańska.

Nie jest tajemnicą, że gwiazda serialu "Na Wspólnej" bardzo chce, aby rodzina się powiększyła i to jak najszybciej. - Ania chce mieć więcej niż jedno dziecko. Mało tego. Żartowała wśród nas, że czas ją goni - mówi nam znajoma aktorki.

Wydaje się, że para jest świetnie przygotowana do bycia rodzicami. Są w sobie bardzo zakochani, w grudniu skończyli budować dom w Bielsku-Białej. Pokoik dla maleństwa jeszcze nie jest urządzony, ale już czeka odmalowany.

>>> Góralski ślub Anny Guzik i Wojciecha Tylki - ZDJĘCIA

Ania ostatnio dużo pracowała, grała wiele spektakli w całej Polsce, podpisała lukratywny kontrakt reklamowy... - To było celowe działanie. Zarobiła sporo, więc może pozwolić sobie na przerwę na macierzyństwo. Ona szanuje każdy grosz, więc pieniądze będzie wydawała z głową - opowiada nam osoba z branży.

Buczek-Szymańska zgodziła się, tylko dla nas, spojrzeć w przyszłość nieco dalej i zdradziła jeszcze kilka szczegółów z życia młodych. Miłych szczegółów... - Pani Guzik to dobra osoba. Spolegliwa, wesoła, skromna. Z niczym w życiu nie przesadza. To małżeństwo naprawdę powinno być bardzo udane - usłyszeliśmy.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida