Super Express» Rozrywka» Plotki» Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są PARĄ?. ANTONI PAWLICKI, AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, PAWLICKI, WIĘDŁOCHA, PAWLICKI I WIĘDŁOCHA MAJĄ ROMANS, PAWLICKI I WIĘDŁOCHA SĄ PARĄ, ZNANE PARY, CZAS HONORU, SERIAL CZAS HONORU, GWIAZDY, PLOTKI

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są PARĄ?

Wygląda na to, że Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha poczuli do siebie miętę! Bohaterowie serialu Czas honoru zostali ostatnio przyłapani przez fotoreporterów na nocnym spacerze, podczas którego nie szczędzili sobie czułości. Para namiętnie się całowała i nie widziała poza sobą świata!

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha na planie serialu Czas honoru graja małżeństwo. Wygląda na to, że filmowa para doskonale wczuła się w tę rolę także w prawdziwym życiu.

Jak donosi tygodnik ŻYCIE NA GORĄCO, wszystko wskazuje na to, że bohaterowie popularnego serialu mają ze sobą romans! Otóż ostatnio po imprezie z okazji zakończenia zdjęć do piątej już serii Czasu Honoru, Antoni i Agnieszka wybrali się na wspólny spacer.

Jak informuje magazyn, aktor w pewnym momencie wziął swoją partnerkę z planu za rękę po czym Pawlicki i Więdłocha zaczęli się namiętnie całować!

Ponoć para spędziła w swoim towarzystwie ponad dwie godziny. Według tygodnika ŻYCIE NA GORĄCO, Agnieszka i Antonii przez cały czas obsypywali się pocałunkami i zachowywali się jak para zakochanych.

Najwyraźniej praca na planie zbliżyła do siebie bohaterów Czasu honoru.

Jak myślicie, to tylko przelotny romans czy szykuje się coś poważniejszego?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida