Super Express» Rozrywka» Plotki» Bartosz Opania posłał CÓRKĘ do KOMUNII. BARTOSZ OPANIA, OPANIA CÓRKA, OPANIA RODZINA, JULIA CÓRKA OPANII, OPANIA CÓRKA JULIA, PIERWSZA KOMUNIA, PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

Bartosz Opania posłał CÓRKĘ do KOMUNII

To był ważny dzień w życiu Bartosza Opani (42 l.). Jego ukochana córeczka Julia (8 l.) przystępowała do Pierwszej Komunii Świętej.

Słoneczna niedziela. Pod kościołem św. Tomasza na warszawskim Ursynowie pojawili się Bartosz z żoną Agnieszką i córką. To wielki dzień w życiu ich 8-letniej Julki. Dziewczynka ubrana w długą białą sukienkę i wianek z białych margarytek wyglądała jak aniołek, przystępując do Pierwszej Komunii Świętej. Nic dziwnego, że rodzice patrzyli na nią z dumą, gdy dziewczynka składała ręce do modlitwy.

Opania, znany jako doktor Latoszek z serialu "Na dobre i na złe", nigdy nie ukrywał, że jest osobą głęboko wierzącą. Często podkreślał, jak ważna jest dla niego wiara i jak bardzo modlitwa pomogła mu w życiu. Dlatego też w ten ważny dla jego córki dzień on również przyjął komunię świętą. Najwyraźniej postanowił tak jak mała Julka głęboko i nabożnie przeżyć tę jedną z ważniejszych w życiu uroczystości.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida