Super Express» Rozrywka» Plotki» Beata Ścibakówna rozstała się z Janem Englertem!. Beata Ścibakówna przestała współpracować z Janem Englertem

Beata Ścibakówna rozstała się z Janem Englertem!

Beata Ścibakówna (43 l.), współpracują często z mężem Janem Englertem (68 l.), odeszła od swojego życiowego partnera. Aktorka jednak nie rozstała się z ukochanym prywatnie - postanowiła jedynie odciąć się w życiu zawodowym.

Tygodnik "Rewia" donosi, że Ścibakówna miała dość plotek i pomówień, że jej osoba jest faworyzowana w pracy przez męża. Englert to w końcu dyrektor Teatru Narodowego, więc jego zdanie zawsze liczy się najbardziej. Beata odcina się więc zawodowo i już nie pracuje w Tatrze Syrena w Warszawie.

- Beatka jest na razie w grupie aktorów występujących gościnnie, ale to się zmieni. Chce być z dala od plotek i pomówień. Chce się rozwijać i realizować. W Narodowym jej talent nie był w pełni wykorzystany. Nawet jeśli idealnie pasowała do jakiejś roli w sztuce reżyserowanej przez Janka, to on rezygnował z obsadzania jej, by nie wysłuchiwać bredni, że faworyzuje wyłącznie swoją żonę - cytuje "Rewia"  znajomego aktorki.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida