Super Express» Rozrywka» Plotki» BITWA NA GŁOSY 3: Andrzej Piasek Piaseczny wystąpi w programie za 350 tysięcy. BITWA NA GŁOSY, BITWA NA GŁOSY 3, BITWA NA GŁOSY 2012, BITWA NA GŁOSY JURY, BITWA NA GŁOSY TRENERZY, ANDRZEJ PIASECZNY, PIASEK, ANDRZEJ PIASEK PIASECZNY, PIASEK W BITWIE NA GŁOSY, PIASEK W BITWIE NA G

BITWA NA GŁOSY 3: Andrzej Piasek Piaseczny wystąpi w programie za 350 tysięcy

Trzecia edycja BITWY NA GŁOSY już wkrótce, a tymczasem trwa kompletowanie obsady. Jak się okazuje w programie pojawi się Andrzej Piasek Piaseczny. Otrzyma on za swój występ rekordowe honorarium! Taką stawkę miała tylko Edyta Górniak...

BITWA NA GŁOSY 3 już wkrótce ruszy pełną parą! Niektóre castingi mamy nawet za sobą. Jak się okazuje do grona trenerów dołączył Andrzej Piasek Piaseczny.

DWÓJKA kusiła Piaska rekordową gażą - 350 tysięcy złotych za jego udział w programie. Wiadomo, że kontrakt został  podpisany, jednak nie wiemy na czym ostatecznie stanęło. Może udało mu się wynegocjować jeszcze więcej?

Wiemy, że Piasek będzie poszukiwał młodych talentów w Kielcach. A kogo szuka?

- Chciałbym wybrać ludzi przyjaznych sobie. Jedynie lubiąc siebie wzajemnie można ułożyć głosy w sposób, który pokaże widzom radość śpiewania i muzykowania - powiedział w REWII.

 

 

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida