Super Express» Rozrywka» Plotki» BITWA NA GŁOSY 3, odcinek 8: W finale drużyna ANDRZEJA PIASECZNEGO. BITWA NA GŁOSY, BITWA NA GŁOSY 3, BITWA NA GŁOSY 3 ODCINEK 8, BITWA NA GŁOSY 3 NA ŻYWO, BITWA NA GŁOSY 27.10.2012, BITWA NA GŁOSY 3 27.10.2012, ANDRZEJ PIASECZNY, PIASEK, FINAŁ, PIASEK W FINALE, EWA F

BITWA NA GŁOSY 3, odcinek 8: W finale drużyna ANDRZEJA PIASECZNEGO

8. odcinek BITWY NA GŁOSY 3 już za nami. Miejsce w finale zapewniła sobie drużyna z Kielc, pod dowództwem Andrzeja Piasecznego. Do wokalnego pojedynku staną także zespoły Ewy Farnej i Libera, którego zwycięzca, zmierzy się w finale z szesnastką Piaska.

8. odcinek BITWY NA GŁOSY 3 już za nami. Miejsce w finale zapewniła sobie drużyna dotychczasowego lidera - Andrzeja Piasecznego, która zdobyła najwięcej głosów. To właśnie zespół z Kielc będzie walczył o zwycięstwo i czek o wartości 100 tysięcy złotych, który przekaże na wybrany cel charytatywny.

Za tydzień, w 9. odcinku programu do wokalnego pojedynku staną drużyny Ewy Farnej i Libera, które dzisiaj zajęły drugie i trzecie miejsce na podium. Widzowie zdecydują, która z nich przejdzie do finału i zmierzy się ze szczęśliwą szesnastką Piaska. Jak myślicie, kto wygra?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida