Super Express» Rozrywka» Plotki» CAŁA PRAWDA o DIECIE Marty Grycan. MARTA GRYCAN, GRYCAN, GRYCAN MARTA, GRYCANKA, DIETA MARTY GRYCAN, MARTA GRYCAN DIETA, MARTA GRYCAN SCHUDŁA, ŻYCIE NA GORĄCO, JAK SCHUDŁA MARTA GRYCAN, JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ

CAŁA PRAWDA o DIECIE Marty Grycan

Od kiedy Marta Grycan wkroczyła do polskiego show-biznesu, to zapewniała, że uwielbia swoje kobiece kształty i nie zamierza się odchudzać. Jednak wbrew swoim zapewnieniom ostatnio Grycanka bardzo schudła. Czy zaczęła stosować jakąś dietę?  

ŻYCIE NA GORĄCO donosi, że Marta Grycan od kilku miesięcy może pochwalić się znacznie szczuplejszą sylwetką niż na początku swojej medialnej kariery. Oprócz tego, że Grycanka zgubiła kilkanaście kilogramów, to wybiera specjalne kreacje, które ją optycznie wyszczuplają! Dlaczego to robi, skoro zawsze zapewniała, że uwielbia swoje kobiece kształty?

Najwyraźniej Grycanka nie czuła się dobrze w swoim ciele, wbrew zapewnieniom i deklaracjom! Według ŻYCIA NA GORĄCO, Marta zaczęła jeść 3 lub 4 posiłki dziennie, a większość dań przyprawia tymiankiem, który poprawia trawienie.

Oprócz tego, Grycanka wypija 2 litry wody dziennie z dodatkiem pieprzu cayenne, soku z cytryny oraz syropu klonowego. To ma oczyścić jej organizm z toksyn!

Ciakawe, czy Grycanka zrezygnowała z jedzenia ciast i innych słodkości?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida