Super Express» Rozrywka» Plotki» Cezary Pazura i jego żona już PLANUJĄ trzecie dziecko. EDYTA PAZURA, CZAREK PAZURA, CEZARY PAZURA, PAZUROWIE, PAZURA W CIĄŻY, PAZURA DZIECI, PAZURA RODZINA, PARTY, MAGAZYN PARTY

Cezary Pazura i jego żona już PLANUJĄ trzecie dziecko

Cezary Pazura i jego żona Edyta już planują trzecie dziecko, mimo że dopiero w lipcu na świecie pojawi się ich drugi potomek. - Po narodzinach Antosia chcemy się starać o jeszcze jedno dziecko - wyjawili Pazurowie. Poza tym para planuje przeprowadzkę do większego mieszkania.

Magazyn PARTY informuje, że na początku lipca Cezary i Edyta Pazurowie zostaną rodzicami po raz trzeci. Na świecie pojawi się ich syn, Antoni Józef. Ale to nie koniec zmian w życiu rodziny. Okazuje się bowiem, że para planuje już trzeciego potomka oraz przeprowadzkę do większego lokum.

- Po narodzinach Antosia chcemy się starać o jeszcze jedno dziecko. Wtedy też chcemy zamienić nasze mieszkanie na wymarzony dom gdzieś na obrzeżach Warszawy - wyjawili Pazurowie w rozmowie z PARTY.

Cezary uważa, że duża i szczęśliwa rodzina jest najpiękniejszą i najważniejszą inwestycją. Chyba faktycznie chce być nazywany polskim Bradem Pittem.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida