Super Express» Rozrywka» Plotki» CeZik: "Polak w brytyjskim Mam talent" powstał, bo byłem zirytowany!. CeZik tłumaczy, dlaczego stworzył klip z Polakiem występującym w brytyjskim Mam talent

CeZik: "Polak w brytyjskim Mam talent" powstał, bo byłem zirytowany!

CeZik był gościem Dzień Dobry TVN, gdzie wytłumaczył się z pomysłu na wkręcenie prawie całej Polski. Wokalista stwierdził, że podłożył głos do klipu dlatego, że irytowało go to, że nikt nie czyta adnotacji, które zamieszcza przy swoich utworach!

CeZik w Dzień Dobry TVN wytłumaczył, skąd wziął pomysł na podłożenie głosu pod występ uczestnika brytyjskiego Mam talent. Wokalista wyznał, że irytowało go to, że nikt nie czyta jego adnotacji zamieszczanych przy wrzucanych do sieci utworach.

Zobacz: Polak w angielskim Mam talent doprowadził jurorów do łez śpiewając o jajkach. Nabrałeś się?

- Jak powstała "Zaklęta antylopa" chciałem, żeby ludzie wiedzieli, że to jest przeróbka. Niestety 1/4 osób w ogóle nie zwróciła na to uwagi, ludzie myśleli, że to oryginał. Ludzie wierzą w to co widzą. Dlatego pomyślałem, że jak nic nie napiszę to 3/4 uwierzą, a 1/4 zorientuje się, że to wkręt.

CeZik przyznał także, że historia Józefa Kani jest mu poniekąd bliska.

- Miałem podobną historię. Rodzice chcieli, żebym zabrał się za coś poważnego, poszedłem na politechnikę, ale zawsze starałem się wyłamać i zająć muzyką.

Przypomnijmy słynny występ Józefa Kani w brytyjskim Mam talent:

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida