Super Express» Rozrywka» Plotki» Kasia Cichopek POMOŻE WYCHOWAĆ CÓRKĘ Anny Muchy!. Cichopek pomoże wychować córkę Muchy

Kasia Cichopek POMOŻE WYCHOWAĆ CÓRKĘ Anny Muchy!

Anna Mucha (31 l.) powoli poznaje uroki macierzyństwa - niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko Stefanię (1 mies.). I choć wychowanie szkraba to niełatwa sprawa, aktorka może zawsze liczyć na pomoc swojej dobrej koleżanki z serialu "M jak miłość" Katarzyny Cichopek (29 l.).

Mucha powoli wraca do medialnej rzeczywistości. W wigilijny poranek była gościem programu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o tym, jak daje sobie radę w roli mamy. - Mała jest aniołem. Śpi, pozwala mi na różne rzeczy. Chowa się zdrowo - mówiła rozpromieniona Ania. - Za każdym razem, jak widzę małą, to mam ją ochotę wytarmosić, więc nie rwę się, by szybciej wracać do pracy i możemy się skupić na sobie.

Na razie Ania radzi sobie z sytuacją jak widać całkiem nieźle, ale jeśli pojawią się jakieś problemy, to może liczyć na pomoc koleżanki po fachu, Kasi Cichopek. - Z Anną jesteśmy w stałym kontakcie - zapewniła "Super Express" Kasia.

Cichopek nie tylko sama jest mamą Adasia (2 l.), ale również autorką bestselerowej książki i programu "Sexy Mama".

- Program pokazuje że każda mama, niezależnie od wieku czy liczby dzieci, może odzyskać pewność siebie, kobiecość i poczuć się pełnowartościową kobietą. Najważ- niejsza jest przemiana, jaką przechodzą uczestniczki, zarówno fizyczna, jak i mentalna. Jest to dowód na to, że każda kobieta może tego dokonać - tłumaczyła nam swoją misję Cichopek.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida