Super Express» Rozrywka» Plotki» Doda na różowo w towarzystwie drag queen ZDJĘCIA!. Doda w różowym kolorze wystąpiła w towarzystwie drag queen

Doda na różowo w towarzystwie drag queen ZDJĘCIA!

Czyżby Doda (27 l.) postanowiła wrócić do korzeni? Dawno nie widziana w różowym stroju gwiazda, założyła na siebie sukienkę w kolorze, który niegdyś był jej znakiem rozpoznawczym. Dodatkowo na scenie wystąpiła w towarzystwie grupy facetów przebranych za kobiety!

Odkąd Doda zaczęła się spotykać z Adamem Nergalem Darskim (34 l.), jej wygląd uległ poważnej zmianie. Styl piosenkarki stał się o wiele bardziej poważny i nieco mroczny.

Przeczytaj koniecznie: Przeszczep Nergala się przyjął. Doda: Nasza walka zakończyła się sukcesem!

Kontrowersyjna artystka postanowiła jednak znów zarzucić na siebie różowe ciuszki. Na otwarciu nowego warszawskiego klubu Show Club, pojawiła się w różowo-srebrnej sukience projektu Gosi Baczyńskiej. Na nogach miała natomiast bardzo ciekawe srebrne szpilki.

Jako gwiazda wieczoru, uświetniła imprezę swoim występem w towarzystwie najprawdziwszych drag queen. Rabczewska w podobnym męskim zestawieniu wystąpiła podczas sylwestrowego koncertu w Warszawie.

Co myślicie o wyglądzie Dody? Pasuje jej róż?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida