Super Express» Rozrywka» Plotki» DOMINIKA KLUŹNIAK jest SZCZĘŚLIWA po rozwodzie. DOMINIKA KLUŹNIAK, AKTORKA, CÓRKA, BARTEK GŁOGOWSKI, NATALIA LESZ, AKTOR, MAŁŻEŃSTWO, ROMANS, ZDRADA, ROZWÓD

DOMINIKA KLUŹNIAK jest SZCZĘŚLIWA po rozwodzie

Jak pisaliśmy na se.pl, Dominika Kluźniak bardzo przeżyła zdradę swojego męża Bartka Głogowskiego. Jednak, gdy od ich rozstania minęło trochę czasu, aktorka na nowo zaczęła układać sobie życie, w którym najważniejsze miejsce należy do córki Julki.

Jak pisaliśmy na se.pl, Dominika Kluźniak rozwiodła się z Bartkiem Głogowskim. Ich małżeństwo rozpadło się, gdy mężczyzna poznał na planie serialu Plebania, Natalię Lesz. Aktorka bardzo przeżyła romans męża. Schudła wówczas 10 kilo, mówiąc wszystkim, że przeszła na dietę i odstawiła słodycze.

Dominika Kluźniak nie wybaczyła Bartkowi zdrady i tak jak postanowiła rozstała się z nim z klasą. Teraz, gdy od rozwodu minęło już trochę czasu, aktorka na nowo zaczęła układać sobie życie.

- Lubię ją obserwować. Prywatnie jest niebywale przyjazna i otwarta. Niczego nie udaje. Dzięki temu wyzwala w ludziach dobre emocje. A oni chcą jej odpłacić tym samym - mówi jej koleżanka, Agata Kulesza.

Od niedawna Dominika czuje się spełniona. W rozmowie z Na żywo wyznała, że w jej życiu najważniejsza jest Julka.

- Codziennie staram się, żebyśmy z Julią robiły coś razem. Jeśli córka mówi: 'Upieczmy ciasto', to ja z radością się zgadzam - mówi Kluźniak.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida