Super Express» Rozrywka» Plotki» Dorota Gardias w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka?. DOROTA GARDIAS, DZIECKO, CIĄŻA, NARZECZONY, PARTNER GARDIAN, NARZECZONY GARDIAS, POGODYNKA, ŚLUB

Dorota Gardias w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka?

Dorota Gardias niedawno przyjęła oświadczyny swojego narzeczonego, o czym informowaliśmy na se.pl. Okazuje się także, że pogodynka i jej przyszły mąż jeszcze w tym roku zostaną rodzicami.

Dorota Gardias zostanie mamą! Choć do niedawna pogodynka nie myślała o ślubie, być może maluch, który na świat przyjdzie jeszcze w tym roku, zmieni jej zdanie na ten temat. A kto zostanie szczęśliwym tatusiem?

Nauczona doświadczeniem nie chce publicznie mówić o nowym mężczyźnie, którego zdaniem Faktu poznała rok temu. Wiadomo tylko, że jej narzeczony nie jest ze świata show-biznesu. Jak informowaliśmy na se.pl, pogodynka jakiś czas temu przyjęła oświadczyny ukochanego, a jej palec zdobi piękny pierścionek. Jednak to nie koniec niespodzianek. Para niedawno dowiedziała się, że będzie miała dziecko. Podobno oboje z niecierpliwością oczekują na przyjście malucha.

Gardias i jej narzeczonego podobno nurtuje kwestia ślubu. Zastanawiają się, czy wesele wyprawić przed, czy po narodzinach dziecka. Jedno jest pewne, w ich życiu zajdą wielkie zmiany.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida