Super Express» Rozrywka» Plotki» DRAMAT Olgi Bołądź: Zostawił ją kochanek, bo ZASZŁA W CIĄŻĘ?. OLGA BOŁĄDŹ, BOŁĄDŹ, AKTORKA, CIĄŻA, DZIECKO, MACIERZYŃSTWO, PARTNER, SAMOTNE MACIERZYŃSTWO, BOŁĄDŹ JEST W CIĄŻY

DRAMAT Olgi Bołądź: Zostawił ją kochanek, bo ZASZŁA W CIĄŻĘ?

Olga Bołądź spodziewa się dziecka. Jednak aktorka nie sprawia wrażenia, jakoby macierzyństwo było dla niej źródłem radości. Być może powodem jej przygnębienia jest rozstanie z partnerem, który rzekomo zostawił ją, gdy dowiedział się, że jest w ciąży.

Dla wielu kobiet ciąża jest błogosławieństwem. Jednak w sytuacji, gdy ojciec dziecka znika, wizja samotnego macierzyństwa nie napawa optymizmem. Jak donosi Fakt, Olga Bołądź, która do niedawna spotykała się ze studentem Rafałem, została sama. Podobno mężczyzna zostawił ją, gdyż zaszła w ciążę.

Wszystko wskazuje na to, że jej partner nie dojrzał do roli ojca i z podkulonym ogonem po prostu uciekł. Podobno oznajmił Oldze, że musi radzić sobie sama.

Patrz też: Olga Bołądź NIE ROZBIERZE SIĘ w magazynie dla mężczyzn

W tej sytuacji, nie ma się czemu dziwić, że Olga Bołądź nie sprawia wrażenia, jakby ciąża była dla niej źródłem radości. Aktorka ukrywa brzuszek pod luźnymi ubraniami. Jednak niedługo, jej metoda nie będzie skuteczna, gdyż Bołądź jest już w piątym miesiącu.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida