Super Express» Rozrywka» Plotki» Ewa Kasprzyk chwali się życiem SEKSUALNYM: Uprawiajmy seks, pięćdziesięciolatki mogą być ATRAKCYJNE. EWA KASPRZYK, EWA KASPRZYK SEKS, EWA KASPRZYK ŻYCIE SEKSUALNE, EWA KASPRZYK SEKS PO 50-TCE, EWA KASPRZYK NA DOBRE I NA ZŁE, EWA KASPRZYK O ATRAKCYJNOŚCI, ATRAKCYJNOŚĆ EWY KASPRZYK, EWA KASPRZYK GRANIC

Ewa Kasprzyk chwali się życiem SEKSUALNYM: Uprawiajmy seks, pięćdziesięciolatki mogą być ATRAKCYJNE

Ewa Kasprzyk podziela zdanie swojej koleżanki po fachu, Bożeny Dykiel. W wywiadzie dla tygodnika TWOJE IMPERIUM przekonuje do seksu po 50-tce. Według niej on też może być rewelacyjny i nie warto z niego rezygnować. Aktorka wyznała, że  ta przyjemność sprawia, że mamy błysk w oku, czujemy się piękne oraz pożądane.

Ewa Kasprzyk została zwolniona z serialu "Na dobre i na złe". Pomimo tego nie traci optymizmu i werwy. W wywiadzie udzielonym dla tygodnika "Twoje Imperium" opowiada o zaletach seksu po 50-tce. Aktorka podziela zdanie Bożeny Dykiel. Według aktorki przekroczenie tego wieku nie oznacza, iż życie zmierza ku końcowi. Przekonuje, że nie warto rezygnować z przyjemności.

- Uprawiajmy seks, bo dzięki temu mamy ten błysk w oku, który sprawia, że czujemy się piękne i pożądane... Kiedyś o kobietach po pięćdziesiątce mówiło się, że powolutku czołgają się w stronę cmentarza. Dziś granica młodości przesunęła się, pięćdziesięciolatki też mogą być atrakcyjne - wyznała 55-letnia gwiazda.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida