Super Express» Rozrywka» Plotki» Ewa Kasprzyk ma KOCHANKA? Aktorka spotyka się Z MŁODSZYM MĘŻCZYZNĄ, a on jest nią ZAUROCZONY. EWA KASPRZYK, EWA KASPRZYK KOCHANEK, EWA KASPRZYK MA KOCHANKA, EWA KASPRZYK PRZYJACIEL, EWA KASPRZYK MĄŻ, EWA KASPRZYK WOLNY ZWIĄZEK, EWA KASPRZYK ROMANS, EWA KASPRZYK MĘŻCZYZNA, EWA KASPRZYK MŁODSZY

Ewa Kasprzyk ma KOCHANKA? Aktorka spotyka się Z MŁODSZYM MĘŻCZYZNĄ, a on jest nią ZAUROCZONY

Ewa Kasprzyk spotyka się z młodszym mężczyzną. Gwiazda przyznała niedawno, że uwielbia seks, a jeden z tygodników donosił o tym, jakoby żyła z mężem w wolnym związku. Czyżby aktorce znudziło się małżeństwo i postanowiła sobie znaleźć kochanka?

Ewa Kasprzyk spotyka się ze znacznie młodszym mężczyzną. Fakt ten może szokować zwłaszcza, że aktorka ma męża. 55-letnia gwiazda zachowuje się tak, jakby chciała się pochwalić swoim "przyjacielem", ale do końca by coś jej na to nie pozwalało.

- U nas nie jest tak jak w Ameryce. Wyobrażacie sobie, że mam młodszego o 25 lat kochanka? Przecież wszyscy by mnie zjedli! - żaliła się w jednym z wywiadów.

Znajomi artystki są pewni, iż nowy kolega jest oczarowany Kasprzyk. Uwielbiają ze sobą spędzać wolny czas i łączy ich zapewne więź duchowa.

- Poznali się na planie filmu KANADYJSKIE SUKIENKI. Osobowość Ewy od razu zauroczyła Kubę. Od tego czasu lubią przebywać w swoim towarzystwie. Kuba cieszy się, że może spędzać czas z tak inspirująca artystką. Chętnie chwali się znajomym swoją relacją z gwiazdą. Jest dumny jak paw - wyznał w rozmowie z tygodnikiem GWIAZDY znajomy Ewy.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida