Super Express» Rozrywka» Plotki» GRYCANKA: Chodzę tylko w rzeczach, które PROJEKTUJE MAMA!. MARTA GRYCAN, WIKTORIA, GRYCANKA, GRYCAN, STROJE, KREACJE, PROJEKTY, CIUCHY, PIECZENIE, SALONY

GRYCANKA: Chodzę tylko w rzeczach, które PROJEKTUJE MAMA!

Marta Grycan poza pieczeniem i bywaniem na salonach ma jeszcze jeden talent. Okazuje się, że Grycanka projektuje także stroje, w których potem prezentuje się jej córka Wiktoria. Podobają Wam się jej kreacje?

Marta Grycan poza pieczeniem ciast i bywaniem na salonach zajmuje się także modą. Okazuje się, że celebrytka na imprezach pokazuje się w strojach przez siebie zaprojektowanych. Zapewne nie zdziwi nikogo fakt, że kobieta będzie chciała zaprezentować swoje kreacje szerszemu gronu odbiorców.

Patrz też: Marta Grycan WYDAJE 1500 ZŁOTYCH na FRYZJERA

Póki co stroje mamy zachwala jej córka Wiktoria, która jak sama twierdzi, chodzi tylko w ciuchach zaprojektowanych przez Martę.

- Rzeczy, które noszę, projektuje tylko moja mama. Dodatki do tych ubrań pomagają mi dobierać stylistki Ewa Rubasińska i Magda Makarewicz. Zawsze siedzimy we cztery i robimy burzę mózgów. Bezgranicznie ufam we wszystkim mamie. Ona najlepiej wybierze dla mnie odpowiednie ubranie. W modzie inspiruję się najprostszymi rzeczami. Zobaczę na przykład jakiś obraz czy budynek. Na pewno wiążę swoją przyszłość z modą. Myślę, że w życiu każdej kobiety ważne jest, by zajmować się modą na co dzień - powiedziała Faktowi Wiktoria, która marzy o zostaniu modelką.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida