Super Express» Rozrywka» Plotki» Jerzy Stuhr czuje się LEPIEJ. Aktor wraca do ZDROWIA. CHOROBA JERZEGO STUHRA, JERZY STUHR, MACIEJ STUHR, STAN ZDROWIA JERZEGO STUHRA, JERZY STUHR STAN ZDROWIA, JERZY STUHR CHOROBA, JERZY STUHR RAK, JERZY STUHR RAK KRTANI, JERZY STUHR NOWOTWÓR, GAZETA FAK

Jerzy Stuhr czuje się LEPIEJ. Aktor wraca do ZDROWIA

Ta wiadomość z pewnością uspokoi wszystkich wielbicieli Jerzego Stuhra. Aktor, który od roku walczy z rakiem krtani, wraca do zdrowia. Jego syn, Maciej Stuhr wyjawił: "Tata czuje się lepiej". Wygląda na to, że Jerzy Stuhr pokonał groźny nowotór!

Gazeta "Fakt" informuje, że znany aktor Jerzy Stuhr wraca do zdrowia! Artysta od roku walczy z rakiem krtani i wszystko wskazuje na to, że tę walkę zwycięży. W rozmowie z gazetą Maciej, syn Jerzego Stuhra, wyjawił, że leczenie przynosi efekty. - Tata czuje się lepiej - powiedział "Faktowi" Maciej.

O chorobie Jerzego Stuhra zaczęto mówić w zeszłym roku. Wtedy aktor odwołał swoje występy w Teatrze Polonia, a także odwołał zajęcia na krakowskiej uczelni. O tym, jaki naprawdę jest stan jego zdrowia, powiedział sam Jerzy. Niedawno aktor postanowił, że opowie o swojej walce, by być inspiracją dla innych chorych i dać im nadzieję, że możliwe jest pokonanie tak groźnego nowotworu.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida