Super Express» Rozrywka» Plotki» Jolanta Pieńkowska w ciągu 6 lat odmłodniała o 12 lat - FOTKI . Jak zmieniała się Jolanta Pieńkowska?

Jolanta Pieńkowska w ciągu 6 lat odmłodniała o 12 lat - FOTKI

Jak ona to robi? Jolanta Pieńkowska (44 l.) z roku na rok wygląda coraz młodziej. Zupełnie jakby ubywało jej lat. Dziennikarka tak zachwyca urodą, że oczu nie można od niej oderwać.

Patrząc na zdjęcia prezenterki "Dzień Dobry TVN" sprzed 6 lat, aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta. Wbrew naturze Pieńkowska z każdym rokiem robi się coraz młodsza i piękniejsza. Jest więc czego zazdrościć. Bo o cofnięciu zegara marzy niemal każda dojrzała kobieta. Ale niestety, nie każdego natura obdarzyła supergenami, które pozwalają kobietom z biegiem lat wyglądać coraz piękniej i młodziej.

Przeczytaj koniecznie: Mąż Pieńkowskiej znów na szczycieWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/maz-pienkowskiej-znow-na-szczycie_126875.html

Jolancie Pieńkowskiej to się jednak udało. Dziennikarka młodnieje. Zachwyca swoją gładką, porcelanową cerą, lśniącymi włosami i niebanalnym uśmiechem. Na jej piękniej twarzy próżno szukać choćby jednej zmarszczki. Na przestrzeni lat zmieniła styl ubierania się i fryzurę. Trzeba przyznać, że wygląda dzisiaj naprawdę olśniewająco.

Widać Pieńkowskiej służy miłość. I przy boku bajeczne bogatego biznesmena Leszka Czarneckiego (48 l.) pięknieje z dnia na dzień.

Patrz też: Ranking 100 najbogatszych Polaków według „Wprost”: 1. Kulczyk, 2. Solorz-Żak, 3. CzarneckiWięcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ranking-100-najbogatszych-polakow-wedlug-wprost_145860.html

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida