Super Express» Rozrywka» Plotki» Jula Fabiszewska drogo zapłaciła za swój sukces w Internecie. JULA, JULA FABISZEWSKA, ESKA MUSIC AWARDS, JULA FABISZEWSKA ZNAJOMI, JULA FABISZEWSKA PROBLEMY, NOWA GWIAZDA JULA FABISZEWSKA, ZA KAŻDYM RAZEM, JULA FABISZEWSKA ZA KAŻDYM RAZEM

Jula Fabiszewska drogo zapłaciła za swój sukces w Internecie

Piosenkarka Jula Fabiszewska (21 l.), zdobywczyni dwóch statuetek na ostatniej gali ESKA Music Awards, zapłaciła za sukces wysoką cenę. Okazuje się, że wielu jej znajomych z czasów szkolnych po prostu się od niej odwróciło. Pozazdrościli jej sukcesu hitu "Za każdym razem", który obejrzało 11 mln internautów!

- Niektórzy nie zwrócili na to uwagi w ogóle, a niektórzy z dnia na dzień przestali się do mnie odzywać. Nie wiem, z czego to wynika - przyznała gwiazda w rozmowie z "Super Expressem".

Jula jednak nie ogląda się za siebie i z dumą zapowiada premierę swojej płyty. - Będzie bardzo gitarowa, bo jestem zakochana w gitarach. Inspiracje do tekstów czerpałam z otoczenia i ludzi, którzy się w nim znajdują - zdradza młoda wokalistka.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida