Super Express» Rozrywka» Plotki» Julia Kamińska ZAGRA z Filipem Bobkiem. Aktorka pisze SCENARIUSZ. JULIA KAMIŃSKA, FILIP BOBEK, JULIA KAMIŃSKA SCENARIUSZ, JULIA KAMIŃSKA SERIAL, JULIA KAMIŃSKA NOWY SERIAL, JULIA KAMIŃSKA DANIE DNIA, DANIE DNIA, SERIAL DANIE DNIA, DANIE DNIA SERIAL, JULIA KAMIŃSKA F

Julia Kamińska ZAGRA z Filipem Bobkiem. Aktorka pisze SCENARIUSZ

Julia Kamińska zatęskniła za graniem w serialu z Filipem Bobkiem i zdecydowała się sama napisać scenariusz do nowego tasiemca. DANIE DNIA ze sprawdzonym duetem zapewne nie przejdzie bez echa.

Julia Kamińska i Filip Bobek znowu ze sobą zagrają. Autorką scenariusza nowego serialu jest sama aktorka. Kamińska wprawiała się w pisaniu jeszcze w trakcie pracy na planie BRZYDULI. Reżyserem tasiemca TVN był jej partner, Piotr Jasek. Ukochany zgodził się na to, aby Julia napisała scenariusz do kilku odcinków.

Nowe zajęcie bardzo spodobało się młodej gwieździe. Kiedy serial REGUŁY GRY zakończył swoją emisję, Julia zabrała się za pisanie własnego scenariusza. W nowej produkcji zagra oczywiście duet Kamińska-Bobek. Serial o roboczym tytule DANIE DNIA jest już prawie gotowy.

- Straciła REGUŁY GRY, a z czegoś musi żyć. Stary, sprawdzony duet na pewno nie przejdzie bez echa i takie było zamierzenie - wyznał gazecie FAKT znajomy aktorki.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida