Super Express» Rozrywka» Plotki» Justin Bieber kupuje dom w Dubaju. JUSTIN BIEBER, BIEBER, DUBAJ, KONCERT, DOM, BIEBER W DUBAJU, WILLA, KANADYJCZYK, WOKALISTA, GWIAZDOR

Justin Bieber kupuje dom w Dubaju

Justin Bieber jak na gwiazdora przystało spełnia swoją każdą zachciankę. Teraz wokalista postanowił kupić luksusowy dom w Dubaju po to, by po koncertach spać we własnej sypialni, a nie w hotelowych pokojach.

Justin Bieber jest jednym z najbogatszych nastolatków na świecie i nie ma problemów z wydawaniem pieniędzy. Wokalista zamierza teraz kupić luksusową willę w Dubaju.

Gwiazdor chce kupić posiadłość w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, po ty by po koncertach, które zagra tam w maju, przespać się we własnym domu, a nie w hotelowym pokoju.

- Miał zatrzymać się w hotelu, ale stwierdził, że woli kupić dom. Z pewnością później jeszcze nie raz z niego skorzysta - donosi osoba pracująca z Bieberem.

Kanadyjczyk poza luksusem stawia na ładne widoki z okien swojej willi. Jak myślicie, czy częściej będzie bywał w Dubaju, gdy kupi tam posiadłość?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida