Super Express» Rozrywka» Plotki» Kacper SIKORA ZWYCIĘZCĄ Mam talent 4- YOUTUBE. KIM JEST Kacper Sikora? ZDJĘCIA. Mam talent 4 KTO WYGRAŁ? Mam talent 4 FINAŁ KTO WYGRAŁ? Mam talent 4 FINAŁ WYGRAŁ KACPER SIKORA?

Kacper SIKORA ZWYCIĘZCĄ Mam talent 4- YOUTUBE. KIM JEST Kacper Sikora? ZDJĘCIA

Wielkim zwycięzcą Mam talent 4 został 19-letni Kacper Sikora z Dźwirzyna. Skromny wokalista o bardzo mocnym głosie był od początku faworytem internautów. Kim jest Kacper Sikora? Swoje pierwsze kroki na drodze do kariery Kacper stawiał w programie X Factor, jednak nie udało mu się dostać do ścisłej czołówki. W Mam talent urzekł jurorów i publiczność tym, że jest niesamowicie twórczy i każdą piosenkę interpretuje na swój własny sposób.

>>> MAM TALENT 4, odc. 13, FINAŁ - WYGRAŁ KACPER SIKORA. Zapis relacji NA ŻYWO - ZDJĘCIAWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/rozrywka-w-tv/mam-talent-4-odc-13-final-wygral-kacper-sikora-zapis-relacji-na-zywo_215739.html

W półfinałowym odcinku Mam talent Kacper Sikora wybrał piosenkę Stinga. Na finał przygotował utwór "Enjoy the silence" Depeche Mode. Jurorzy byli zachwyceni jego występem.

- Dla mnie to był twój najlepszy występ. Brawo. Ty chłopie lubisz śpiewać długie dźwięki. Kiedy pojawia się taka dynamika i ten głos tak się pięknie osadza to się robi fantastyczna wersja piosenki - podsumowała jego występ Agnieszka Chylińska.

- Za każdym razem jak jesteś na scenie pokazujesz nam nową odsłoną. Bierzesz piosenkę na warszat to ją przekładasz na siebie. To jest twórcze, a nie odtwórcze. To wielki talent - zachwycała się Małgosia Foremniak.

- Jestem z Ciebie dumny, bo jesteś wspaniałym artystą i pochodzisz z moich stron. Masz w sobie coś magicznego. Jestem absolutnie pewien, że będziesz żył ze śpiewania - dodał Robert Kozyra.

KIM JEST KACPER SIKORA?

19-letni Kacper pochodzi z Dźwirzyna. Na casting do Mam talent 4 przyszedł z mamą, która bardzo trzymała za niego kciuki. Gdy wyszedł na scenę, wszyscy, którzy uważnie śledzili "X Factora", poznali w nim skromnego chłopaka, który śpiewał piosenkę  "Hero" zespołu Nickelback. Tym razem 19-latek wykonał "Losing My Religion" R.E.M.

Wokalista przeszedł dalej. W półfinale na żywo wykonał utwór "Desert Rose" Stinga. Opłaciło się! Dostał najwięcej głosów telewidzów i wszedł z pierwszego miejsca do ścisłego finału. Muzyka i śpiew to dwie największe pasje Kacpra, który ma mocny głos, ale jest bardzo skromny.

Kacper śpiewa od 7 roku życia. Śpiewu uczy się w studiu piosenki przy klubie garnizonowym w Kołobrzegu. Lubi muzykę rockową i metal. Gra na gitarze akustycznej. Swoją przyszłość chce związać z muzyką, ale wybiera się na studia informatyczne - interesuje go grafika komputerowa i tworzenie gier komputerowych. Jest tegorocznym maturzystą.

ZOBACZ WYSTĘP KACPRA SIKORY >>>

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida