Super Express» Rozrywka» Plotki» Karolina Szostak LANSUJE SIĘ na imprezie PLAYBOYA. KAROLINA SZOSTAK, KAROLINA SZOSTAK NA IMPREZIE PLAYBOYA, IMPREZA PLAYBOYA,PLAYBOY, GALA SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA, SEKS, PLOTKI, GWIAZDY

Karolina Szostak LANSUJE SIĘ na imprezie PLAYBOYA

Karolina Szostak w ostatnim czasie stała się jedną z popularniejszych celebrytek, a wszystko za sprawą okazałego biustu. Prezenterka Polsatu pojawiła się ostatnio na gali PLAYBOYA w sukience, która wyeksponowała jej piersi. Czyżby dziennikarce spodobało się jednak ich prezentowanie?

Karolina Szostak jest posiadaczką biustu, który budzi skrajne emocje. Nie może być jednak inaczej skoro prezenterka Polsatu chętnie go eksponuje, zakładając kreacje z głębokim dekoltem. Dziennikarka została bardzo hojnie obdarzona przez naturę, dlatego nie sposób nie zwrócić uwagi na jej piersi.

Wszystko wskazuje na to, że prezenterka postanowiła wykorzystać swoją rosnącą popularność. Karolina Szostak pojawiła się ostatnio na gali Samochód Roku PLAYBOYA. Celebrytka wybrała na tę okazję szarą, obcisłą sukienkę, która eksponowała nie tylko jej duży biust, ale również nogi.

Szostak jest bardzo ładną kobietą, powinna jednak zdecydować się, którą cześć ciała pokazywać. Odkryte nogi i piersi to trochę za dużo, zwłaszcza przy takiej budowie.

A Wam jak się podoba prezenterka Polsatu? Uważacie, że powinna nosić tak głębokie dekolty?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida