Super Express» Rozrywka» Plotki» Karolina Szostak pokaże PIERSI? Dziennikarka POLSATU dostała dwie PROPOZYCJE od PLAYBOYA. KAROLINA SZOSTAK, KAROLINA SZOSTAK PIERSI, KAROLINA SZOSTAK BIUST, KAROLINA SZOSTAK PLAYBOY, PLAYBOY, SZOSTAK W PLAYBOYU, SZOSTAK POKAŻE PIERSI, DOROTA WRÓBLEWSKA

Karolina Szostak pokaże PIERSI? Dziennikarka POLSATU dostała dwie PROPOZYCJE od PLAYBOYA

Karolina Szostak od dłuższego już czasu budzi wielkie emocje. Od kiedy w Internecie pojawił się fotomontaż jej okazałego biustu, pięknej dziennikarce znacznie przybyło fanów. Pojawiła się nawet szansa, że Karolina pokaże swoje piersi w pełnej krasie na łamach magazynu dla panów.

Karolina Szostak budzi wielkie emojce od czasu, gdy w Internecie pojawił się fotomontaż jej biustu. Teraz każdy mężczyzna doskonale wie, że dziennikarka sportowa POLSATU, to kobieta, która ma się czym pochwalić i czym oddychać. Zapewne każdy mężczyzna chciałby również zobaczyć okazałe piersi Karoliny w pełnej krasie. Była na to szansa!

- Dostałam dwie propozycje od Playboya i ze względu na swoją pracę nie przyjęłam zaproszenia. Na początku ucieszyłam się, ale potem zimna woda na głowę. Kobieto jesteś dziennikarką newsową, a nie dziewczyną Playboya. Ale bardzo miło, że dostałam taką propozycję. Może kiedyś zdecyduję się na zmysłową sesję w stylu seksownej Bellucci, która ma plus size i jest najbardziej zmysłową kobietą świata - wyjawiła Karolina Szostak w rozmowie z Dorotą Wróblewską.

Chcielibyście zobaczyć Karolinę w PLAYBOYU?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida