Kontrowersyjny juror "The Voice of Poland" Adam Nergal Darski (34 ...
Kasia oraz jej wierni fani bardzo długo czekali na tę chwilę. Prowadząca programy rozrywkowe telewizji Polsat spróbuje swoich sił w projekcie reżyserii Pawła Bilskiego i Krzysztofa Gorzkiewicza. Wcieli się w rolę dziewczyny gangstera - Dziuni.
- Kasia jest fantastyczna. Ona do tej pory nie miała szansy, by pokazać, na co ją stać. Tymczasem to kobieta demon! Ma w sobie taki żywioł i energię, że zagra każdą rolę. W filmie jest dyskotekową lalunią w białych kozaczkach - powiedział magazynowi "Party" reżyser.
W komedii mającej na celu wyśmianie polskiego show-biznesu zagrają także: Paweł Małaszyński, Rafał Mroczek, Misiek Koterski, Natalia Rybicka, Matylda Damięcka, oraz dziennikarze i muzycy grupy Monopol, Groove Busterz, D-Bomb, Mafia Mike oraz raper Gorzki.
Najciekawszym elementem "SkarLans" jest fakt, że wszyscy aktorzy zagrają w nim za darmo. Kolejną ciekawostką jest to, że obraz będzie pierwszą polską produkcją, na którą widzowie będą mogli pójść do kin za darmo.
Wybrane komentarze


- baca 24.08.2010, 01:02
tylko debil może uznać Chocpikę za aktorkę. Miernota jakich ze świecą szukać. Obrzydzenie mnie ogarnia jak tak kaszana co chwile próbuje coś, w czym się znowu nie sprawdzi. Ma parcie na szkło jak najgorszy alkoholik a inne miernoty widząc w niej swe podobieństwo oklaskują i podziwiają.
- Ola 06.09.2010, 17:39
Do 666 - sam/a jesteś tłusty/a ;/ Zazdrość Cię zżera !
Kasia rządzi :) Love Kasia :):*




