Super Express» Rozrywka» Plotki» Kasia Cichopek ZDRADZA tajemnice swojej figury. Jak wygląda DIETA Kasi Cichopek?. KASIA CICHOPEK, KATARZYNA CICHOPEK, CICHOPEK, CICHOPEK DIETA, DIETA KASI CICHOPEK, CO JADA KASIA CICHOPEK, JAK WYGLĄDA JADŁOSPIS KASI CICHOPEK, FIGURA KASI CICHOPEK, JAK SCHUDNĄĆ, DIETA, ODCHUDZANIE

Kasia Cichopek ZDRADZA tajemnice swojej figury. Jak wygląda DIETA Kasi Cichopek?

Kasia Cichopek chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami w wychowaniu dziecka oraz zdradza, jak szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, w końcu jest niebywale doświadczona. Tym razem Kasia opowiedziała, jak wygląda jej jadłospis i wyjawiła, że nie odmawia sobie słodyczy. Uwierzylibyście, patrząc na jej figurę?

Kasia Cichopek, znana w świecie polskiego show-biznesu jako seksi mama, postanowiła opowiedzieć o swojej diecie. Celebrytka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i radami, w końcu jest niebywale doświadczona.

- Jem małe porcje, ale często. Staram się ograniczać węglowodany, w zamian spożywam dużo ryb i warzyw. Kiedy nadejdzie mnie ochota na coś słodkiego, nie odmawiam sobie, ale zamiast całej szarlotki rozkoszuję się jednym kęsem. Wyznaję zasadę, że ostatni posiłek jem dwie godziny przed snem - wyjawiła Kasia.

Pójdziecie w ślady Kasi i zmienicie swój jadłospis? Chcielibyście mieć taką figurę, jak ona?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida