Super Express» Rozrywka» Plotki» Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel DOGADALI SIĘ z bankiem. KATARZYNA CICHOPEK, MARCIN HAKIEL, KASIA CICHOPEK, CICHOPEK I HAKIEL, KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE CICHOPEK I HAKIELA, HAKIEL I CICHOPEK KRYZYS, KREDYT NA DOM, RATY KREDYTU CICHOPEK, REWIA

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel DOGADALI SIĘ z bankiem

Kilka lat temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaciągnęli kredyt na dom w wysokości 4 milionów złotych. Po zmiane kursu muszą płacić raty w wysokości 18 tysięcy złotych. Ponoć kłopoty finansowe pary miały być powodem ich kryzysu, jednak okazuje się, że Kasia i Marcin dogadali się z bankiem!

Jak donosi tygodnik REWIA, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel postanowili zacząć działać w sprawie swojego finansowego kryzysu. Ostatnio nie najlepiej im się powodzi, a muszą spłacać raty kredytu na dom, które wynoszą 18 tysięcy miesięcznie.

Dlatego para postanowiła udać się do banku, by rozwiązać swój problem. - Oni bardzo cennymi klientami, odbyło się w ich sprawie specjalne zebranie - wyjawił znajomy pary w rozmowie z REWIĄ. - Chodziło o renegocjację warunków umowy kredytu. Każdej ze stron zależało przecież na tym, by rata była możliwa do spłaty. Lepiej negocjować, niż udawać, że nic się nie dzieje - dodał znajomy.

Bank pomoże Kasi i Marcinowi uporać się z ratami, a oni sami opracowali ponoć "plan kryzysowy". Na początek Kasia sprzeda swoje auto, mini morrisa, za 40 tysięcy złotych. Poza tym wynajęli dom w Wilanowie i mieszkają osobno. Ciekawe, czy uda im się pokonać kryzys?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida