Katarzyna Glinka
Zobacz też

Ostatni tydzień był dla Katarzyny Glinki (34 l.) bardzo nerwowy. ...

Jak donosi portal Plotek.pl w czwartek, 2 lutego, Kasia Glinka została szczęśliwą mamą. Przywitała na świecie swojego wyczekiwanego synka. Aktorka razem z mężem, Przemkiem Gołdonem, nadała mu imię Filip.

Kasia z pewnością jest teraz najszczęśliwszą kobietą na świecie, tym bardziej że jeszcze w grudniu przeżywała chwile grozy. Wtedy trafiła do szpitala, gdzie lekarze zostawili ją na obserwacji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i Kasia wreszcie powitała swojego synka na świecie.

Szczęśliwą nowiną podzieliła się ze światem świeżo upieczona babcia Filipa, mama Kasi, Krystyna Glinka. W czwartek, 2 lutego, napisała na swoim profilu na Facebooku, że po raz drugi została babcią. - Kasia dzisiaj urodziła nam Cudownego Wnuka - czytamy na jej profilu i gratulujemy!


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
~anonim817 03.02.2012, 20:33

Gratulacje pani Kasiu...

olsztynianka 04.02.2012, 19:25

krakowianin: Ksawery pokocha jak swoje :)

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!