Super Express» Rozrywka» Plotki» Kenye West NIE CHCE oglądać SEKS TAŚMY Kim Kardashian. KENYE WEST, WEST, KIM KARDASHIAN, KARDASHIAN, KENYE WEST I KIM KARDASHIAN, SEKS TAŚMA KIM KARDASHIAN, SEKS, KENYE WEST SEKS TAŚMA, ZNANE PARY, GWIAZDY, PLOTKI, SEKS TAŚMY GWIAZD

Kenye West NIE CHCE oglądać SEKS TAŚMY Kim Kardashian

Wygląda na to, że Kenye West nie może pogodzić się z niechlubnym epizodem z życia swojej partnerki Kim Kardashian. Znany muzyk nie chce słyszeć o seks taśmie swojej ukochanej i zapowiedział, że jej nigdy nie obejrzy. West ostatnio wpadł w furię, gdy jego koledzy poruszyli ten drażliwy temat. Czy raper zaakceptuje w końcu dawny styl życia słynnej Kardashianki?

 

 

Kenye West najwyraźniej nie jest zachwycony faktem, że Kim Kardashian nagrała seks taśmę. Muzyk zapowiedział, że jej nigdy nie obejrzy. Partner celebrytki ma spore problemy z zaakceptowaniem niechlubnej przeszłości Kim.

-Przy całym jego wizerunku niegrzecznego chłopca (Kanye) jest nieco staromodny i zawsze (nawet kiedy byli z Kim tylko przyjaciółmi) uważał za niewłaściwe oglądanie tego nagrania - wyznał informator magazynu OK MAGAZINE.

Ostatnio West wybrał się z kolegami na piwo. Niestety, gdy panowie nawiązali do drażliwego nagrania z udziałem Kardashianki, Kenye niemalże oszalał. Stał sie śmiertelnie poważny i zapowiedział, że nie chce nigdy nic słyszeć na ten temat.

Wcale nas nie dziwi postawa rapera. Z pewnością oglądanie igraszek Kim ze swoim ówczesnym chłopakiem nie wpłynęłoby korzystnie na związek muzyka z Kardashianką.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida