Super Express» Rozrywka» Plotki» Kompromitacja dziennikarki TVP. Słuchacie piosenek Żenis Żoplę? [POSŁUCHAJ]. Dziennikarka nie umiała wymówić imienia i nazwiska legendy.

Kompromitacja dziennikarki TVP. Słuchacie piosenek Żenis Żoplę? [POSŁUCHAJ]

Dziennikarka Telewizji Polskiej zaliczyła kompromitującą wpadkę. Mówiąc o pośmiertnym uhonorowaniu jednej z legend muzyki rockowej, nie potrafiła poprawnie wymówić imienia i nazwiska odznaczonej. W artykule znajduje się nagranie audio, na którym możecie usłyszeć, co dokładnie powiedziała prezenterka.

Nagranie, będące fragmentem audycji wyemitowanej w TVP Info robi w sieci furorę. Wszystko dzięki wpadce dziennikarki, która nie umiała poprawnie wymówić nazwiska boheterki materiału. A nie był to byle kto. W audycji była mowa o uhonorowaniu legendarnej Janis Joplin (Dżenis Dżoplin). Artystka otrzymała swoją gwiazdę na hollywoodzkim bulwarze. Według dziennikarki, imię i nazwisko piosenkarki wymawia się "Żenis Żoplę".

ZOBACZ: Wpadka TVN. Miały być wiadomości sportowe - była piosenka "Ona tańczy dla mnie"

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż ten kopromitujący błąd został powtórzony kilka razy. Widzowie mogli dowiedzieć się, że w uroczystości wzięli udział bliscy artystki, w tym jej brat "Michael Żoplę".

Posłuchajcie wpadki prezenterki TVP:

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida