Super Express» Rozrywka» Plotki» Księżniczka Catherine (Kate Middleton) spodziewa się dziecka!. Księżniczka Catherine (Kate Middleton) spodziewa się dziecka

Księżniczka Catherine (Kate Middleton) spodziewa się dziecka!

Książę William (29 l.) i jego żona Kate Middleton (29 l.), a teraz już księżniczka Catherine dobrze wiedzą, że spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność za kontynuację królewskiego rodu.

Okazuje się jednak, że spełnienie snu o synu lub córce jest bliższe niż ktokolwiek by pomyślał. Amerykański magazyn "Star" doniósł, że Kate jest już w ciąży! Amerykańscy dziennikarze twierdzą, że Kate była już w stanie błogosławionym podczas ceremonii.

Przeczytaj koniecznie: Kate Middleton, żona księcia Williama, jest NAJSEKSOWNIEJSZA!

Czy to prawda? Na razie - jak na następcę tronu przystało - książę William i jego żona Kate spędzają miesiąc miodowy w iście królewskich warunkach. Nowożeńcy w poniedziałek wyruszyli w sekretną podróż poślubną na jedną z wysp archipelagu Seszeli na Oceanie Indyjskim. Paparazzi już urządzili polowanie na gorące zdjęcia książęcej pary.

Wakacje pary książęcej mają potrwać dwa tygodnie, a na zdjęcia dokumentujące małżeńską idyllę - ewentualnie wyraźnie widoczny brzuszek - Kate polują najlepsi paparazzi z całego świata. Cena za najbardziej intymne zdjęcie sięgnęła już miliona funtów.

Patrz też: Cała Anglia kocha Pippę - siostrę KateWięcej
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/cala-anglia-kocha-pippe_184337.html

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida