Super Express» Rozrywka» Plotki» Kto wygra Top Model 3? Leszczak, Kurczab, Kołodziejczyk czy Strzyżewska. KIEDY FINAŁ TOP MODEL 3? KTO WYGRA TOP MODEL 3?

Kto wygra Top Model 3? Leszczak, Kurczab, Kołodziejczyk czy Strzyżewska

Przed nami wielki finał Top Model 3. W środę, 05.06.2013, o zwycięstwo zawalczą cztery uczestniczki: Marcela Leszczak, Renata Kurczab, Zuza Kołodziejczyk i Klaudia Strzyżewska. Która z nich powinna wygrać, która jest najlepsza?

W środę, 05.06.2013, o godzinie 21:30 odbędzie się wielki finał 3. edycji Top Model. Wystąpią w nim wszystkie uczestniczki tej edycji, ale o zwycięstwo zawalczą tylko 4: Marcela Leszczak, Renata Kurczab, Zuza Kołodziejczyk i Klaudia Strzyżewska.

>>> Top Model 3, odcinek 14. Marcela Leszczak, Zuza Kołodziejczyk, Renata Kurczab czy Klaudia Strzyżewska: Kto wygra?

Która z finalistek powinna wygrać Top Model 3?

Po raz pierwszy w historii polskiej edycji Top Model w finale będą walczyć ze sobą 4 dziewczyny. Poznajcie je bliżej, by móc zdecydować, która z nich najbardziej nadaje się na modelkę.

Marcela Leszczak: Ma tylko 172 cm wzrostu, a to zdecydowanie za mało, jak na modelkę high fashion (czyli taką, co chodzi po wybiegach u światowej sławy projektantów). Dziewczyna za to ma charakter i osobowość - nie daje sobie w kaszę dmuchać, jest pewna siebie i pyskata. Zawsze walczy o swoje.

Klaudia Strzyżewska: Ma 179 cm wzrostu, dzięki czemu może zrobić karierę w modelingu. Klaudia jest skromna, cicha i mało wyrazista. Szybko można o niej zapomnieć.

Renata Kurczab: Ma 180 cm wzrostu i świetną figurę, co jest gwarancją kariery. Jednak sporą przeszkodą może być jej charakter - podczas sesji zdjęciowych często płakała, urządzała histerie i marudziła. Kto chciałby współpracować z taką modelką?

Zuza Kołodziejczyk: Ma 173 cm wzrostu, co jak w przypadku Marceli może być przeszkodą w karierze. Do tego Zuza ma najgorszą figurę ze wszystkich dziewczyn. Mimo że kocha swoją krągłą pupę, to jednak projektanci wolą znacznie szczuplejsze modelki i właśnie takie zatrudniają na pokazy swoich kolekcji. Zuza jest spokojna, stanowcza i wie, czego chce.

Która z dziewczyn powinna wygrać?

>>> Która finalistka Top Model kocha swoją pupę?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida