Super Express» Rozrywka» Plotki» KUBA WOJEWÓDZKI, 04.09.2012: Natalia Siwiec CHCIAŁABY przeżyć z Kubą MAŁE CO NIECO. NATALIA SIWIEC, SIWIEC, MISS EURO, KUBA WOJEWÓDZKI, WOJEWÓDZKI, NATALIA SIWIEC U WOJEWÓDZKIEGO, NATALIA SIWIEC W PROGRAMIE WOJEWÓDZKIEGO, SIWIEC I WOJEWÓDZKI, SIWIEC U WOJEWÓDZKIEGO, MISS EURO U WOJEW

KUBA WOJEWÓDZKI, 04.09.2012: Natalia Siwiec CHCIAŁABY przeżyć z Kubą MAŁE CO NIECO

KUBA WOJEWÓDZKI, we wtorek, 04.09.2012, gościł Natalię Siwiec. Miss Euro wyraźnie flirtowała z dziennikarzem, aż w końcu śmiało przyznała, że chciałaby przeżyć z Kubą małe co nieco! Co na to Wojewódzki?

We wtorek, 04.09.2012, Natalia Siwiec, czyli słynna Miss Euro, była gościem Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka była zachwycona, że dziennikarz zaprosił ją do studia i wyraźnie z nim flirtowała. Trzeba przyznać, że Kuba był równie zachwycony Natalią. Cały czas ją prowokował i twierdził, że modelka ma piękne ciało, które chciałby nosić na rękach i namydlić!

W pewnym momencie Natalia stwierdziła: - Chciałabym przeżyć z Kubą małe co nieco. Co na to Kuba? Oburzył się, że tylko "małe" co nieco!

Jak Waszym zdaniem Natalia wypadła u Kuby? Podobała Wam się jej rozmowa z dziennikarzem?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida