Super Express» Rozrywka» Plotki» KUBA WOJEWÓDZKI: Wodzianka ODDAŁA FARTUCHA i pokazała PIERSI!. KUBA WOJEWÓDZKI, WOJEWÓDZKI, KUBA WOJEWÓDZKI ODCINEK 13, KUBA WOJEWÓDZKI 27.11.2012, MICHEL MORAN, WODZIANKA, MASTERCHEF, ODDAJ FARTUCHA, DOMINIKA WODZIANKA, PIERSI

KUBA WOJEWÓDZKI: Wodzianka ODDAŁA FARTUCHA i pokazała PIERSI!

Seksowna Wodzianka w 13. odcinku KUBY WOJEWÓDZKIEGO zaprezentowała się w czarnej prześwitującej bluzeczce. Dominika poproszona przez prowadzącego, wniosła do studia fartuchy, na których swój autograf miał złożyć Michel Moran. Gdy dziewczyna oddała fartucha jurorowi Masterchefa, pokazała piersi.

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego Wodzianka wystąpiła w czarnej prześwitującej bluzeczce, spod której było jej widać piersi. Początkowo Moran, nie zorientował się o co chodzi i na pytanie prowadzącego, czy chce napić się wody, odpowiedział, że jeszcze nie.

Patrz też: SEKSOWNA WODZIANKA wpadła STUHROWI w oko?

Szybko jednak naprawił swój błąd i chwilę później do studia wkroczyła seksowna Wodzianka z karafką wody. Dominika przyniosła także jurorowi Masterchefa fartuchy, na których miał złożyć swój autograf. Kuba tylko czekał na okazję, by powiedzieć do niej ODDAJ FARTUCHA!

Gdy Wodzianka oddała fartucha, znowu pokazała piersi.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida