Kuba Wojewódzki, Piotr Adamczyk
Zobacz też

Małżeństwo Piotra Adamczyka i Kate Rozz kwitnie. Wszystko tak dobrze ...

Kuba Wojewódzki nie pozostał obojętny wobec ślubu Piotra Adamczyka i Katarzyny Gwizdały (ukrywającej się pod pseudonimem Kate Rozz).

Na nieszczęście Adamczyka Kuba nie myśli zbyt pozytywnie o całym zamieszaniu związanym ze ślubem pary. W zasadzie Kuba jako jedyny miał odwagę skrytykować ukrywanie ślubu a potem jego sprzedaż w "Vivie".

Oto co możemy przeczytać w najnowszym felietonie Wojewódzkiego w "Polityce": "Piotr Adamczyk wywinął społeczeństwu świetnego figla. W tajemnicy rozstał się z narzeczoną. W tajemnicy poznał nową. W tajemnicy oświadczył sie tej nowej. W tajemnicy ona go zaakceptowała. W tajemnicy utrzymywał to, że ona jest jedna, ale ma kilka nazwisk. Tajemnicze zagraniczne i mniej tajemnicze krajowe. Potem w tajemnicy wzięli ślub i teraz o tych wszystkich tajemnicach opowiadają w piśmie dla branżowych ekshibicjonistów. Smutne jak wąsy Brunnera".

Zgadzacie się z Wojewódzkim?


Wybrane komentarze

zobacz wszystkie >>
Cudzysłów
Cudzysłów
WON! 25.01.2012, 18:30

POWIATOWY!TY SIĘ NIGDY NIE OŻENISZ I ŻADNEJ KOBIECIE DZIECKA NIE ZROBISZ!DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIESZ STARYM SAMOTNYM PIERDZIELEM!

elizka 13.04.2012, 22:34

A ja czytałam, ze Adamczyk jest gejem i obmacywał jakiegoś chłopaka na Mazurach. Może dlatego on tak kręci i nie radził sobie z pięknymi kobietami.

Denerwuje Cię to? ZGŁOŚ SKARGĘ!