Super Express» Rozrywka» Plotki» KUCHENNE REWOLUCJE 5, odcinek 13. - Magda Gessler będzie RATOWAĆ Karczmę POD ŁOSIEM. KUCHENNE REWOLUCJE, KUCHENNE REWOLUCJE 5, KUCHENNE REWOLUCJE 2012, KUCHENNE REWOLUCJE W WAWROWIE, KARCZMA POD ŁOSIEM, MAGDA GESSLER W WAWROWIE, KUCHENNE REWOLUCJE 5 ODC 13, KUCHENNE REWOLUCJE 24.05.20

KUCHENNE REWOLUCJE 5, odcinek 13. - Magda Gessler będzie RATOWAĆ Karczmę POD ŁOSIEM

KUCHENNE REWOLUCJE 5, odcinek 13., już dziś, 24.05.2012, o godzinie 21:30 na kanale TVN. Tym razem Magda Gessler będzie próbowała uratować Karczmę pod Łosiem, która znajduje się w podgorzowskim Wawrowie na terenie Centrum Ogrodniczego ŚWIAT ROŚLIN I ZWIERZĄT. Czy Magda odniesie kolejny sukces?

W 13. odcinku KUCHENNYCH REWOLUCJI Magda Gessler odwiedzi Karczmę Pod Łosiem, która znajduje się w podgorzowskim Wawrowie na terenie Centrum Ogrodniczego ŚWIAT ROŚLIN I ZWIERZĄT. Okolica zapewne piękna, jednak niestety - w przeciwieństwie do karczmy.

Ponoć lokal miał być miłym miejscem dla rodzin - ekologicznym, wesołym i zdrowym. Niestety, Karczma Pod Łosiem stała się szarą i smutną graciarnią. Czy Magdzie uda się sprawić, że miejsce odżyje i stanie się bardziej przyjazne?

Przekonamy się już dziś, 24.05.2012, o godzinie 21:30 na kanale TVN. Będziecie oglądać?

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida