Super Express» Rozrywka» Plotki» KUCHENNE REWOLUCJE 5, odcinek 5.: Magda Gessler RATUJE restaurację ENIGMA w RADOMIU. KUCHENNE REWOLUCJE, KUCHENNE REWOLUCJE 5, KUCHENNE REWOLUCJE 2012, KUCHENNE REWOLUCJE 5 ODC 5, KUCHENNE REWOLUCJE 5 ODCINEK 5, MAGDA GESSLER, KUCHENNE REWOLUCJE RADOM, KUCHENNE REWOLUCJE 29.03.2012, K

KUCHENNE REWOLUCJE 5, odcinek 5.: Magda Gessler RATUJE restaurację ENIGMA w RADOMIU

KUCHENNE REWOLUCJE 5, odcinek 5. zostanie wyemitowany w czwartek, 29.03.2012. Tym razem Magda Gessler odwiedzi Radom, gdzie będzie próbowała uratować restaurację ENIGMA. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ restauracją rządzi mocna kobieta, pani Ewa.

Już dziś będziemy mogli zobaczyć 5. odcinek KUCHENNYCH REWOLUCJI 5. Tym razem czeka nas wizyta w Radomiu, w restauracji ENIGMA, której właścicielką jest pani Ewa. Pomaga jej syn Dawid oraz teściowa Grażyna. Co się będzie działo w 5. odcinku? TVN zapowiada, że czeka nas awantura, jakiej jeszcze nie było, łzy oraz spadający tynk, a więc nie da się ukryć, że będzie się działo!

Wiemy już, że Magda Gessler w Enigmie zastanie koszmarne jedzenie. - Syf, mogiła - powie restauratorka i weźmie się za poważne rewolucje! A czekają ją nie tylko te kuchenne. Ponoć, będzie musiała też zrobić z maminsynka prawdziwego mężczyznę. Czy uda jej się uratować radomską restaurację i jej pracowników? O tym przekonamy się już dziś, 29 marca, o godzinie 21:30!

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida