Super Express» Rozrywka» Plotki» KUCHENNE REWOLUCJE. Właściciel RESTAURACJI TAWERNA w Dobrym Mieście: Magda GESSLER ZNISZCZYŁA mi życie. ARKADIUSZ PIEKARSKI, Kuchenne rewolucje, Magda Gessler, restauracja, RESTAURACJA TAWERNA DOBRE MIASTO, TAWERNA, WŁAŚCICIEL RESTAURACJI TAWERNA, KUCHENNE REWOLUCJE 5, KUCHENNE REWOLUCJE 2012, KUCHENNE

KUCHENNE REWOLUCJE. Właściciel RESTAURACJI TAWERNA w Dobrym Mieście: Magda GESSLER ZNISZCZYŁA mi życie

Arkadiusz Piekarski (35 l.) z Dobrego Miasta (woj. warmińsko-mazurskie) nie może sobie wybaczyć, że zaprosił Magdę Gessler z ekipą programu "Kuchenne rewolucje" do swojej restauracji. Uważa, że celebrytka zniszczyła mu życie, bo... zajęła się upublicznianiem tajemnic z jego życia prywatnego. O tym, że lokal stanął na nogi nie wspomina.

Program nagrany w restauracji "Tawerna" w Dobrym Mieście bił rekordy oglądalności. Widzowie TVN mogli poznać nie tyle zalety kuchni lokalu, co zawiłości życia osobistego jego właściciela. Już na początku dowiedzieli się, że pan Arkadiusz pokłócił się z bratem i od miesięcy z nim nie rozmawia. Jego była żona, która nadal pracowała w lokalu, skarżyła się Magdzie Gessler, że pan Arkadiusz to lekkoduch, który ma w głowie tylko spódniczki. Zalewając się łzami nie zostawiła suchej nitki na byłym.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy w lokalu pojawiła się nowa wybranka właściciela "Tawerny". Zaiskrzyło między wszystkimi... Cóż, odcinek nie bez przyczyny nosił tytuł "Matka, żona i kochanka?".- Cała Polska się ze mnie śmieje. To skandal, co oni ze mnie zrobili - mówi zdenerwowany Arkadiusz Piekarski i grozi, że pozwie Magdę Gessler do sądu. - Ja tego nie daruję - zapowiada.

Po emisji programu właściciel "Tawerny" ciągle słyszy docinki obcych mu ludzi. Z pracy w jego lokalu musiała zrezygnować była żona Iwona (34 l.). Po wyznaniach przed kamerą, nie było już dla niej miejsca. Nowa partnerka też jest wściekła.

- Pani Gessler obiecała mi, że rozmawiamy prywatnie, a potem puścili to na cała Polskę. Wyszłam na nadmiernie kochliwą - skarży się Anna Król (30 l.). Kobieta po telewizyjnym występie boi się komplikacji przy rozwodzie, przez który właśnie przechodzi. Stosunki pana Arkadiusza z własną matką też się nie poprawiły po programie.

Wygląda na to, że restaurator zupełnie zapomniał o tym, że sława kosztuje. Ale jest też plus rewolucji Magdy Gessler. "Tawernie" zdecydowanie przybyło klientów, przyjeżdżają z całej Polski, bankructwo już jej nie grozi.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida